Advisor-Advisee Spring 2019

FALL 2019/SPRING 2020
ADVISEE/ADVISOR
LASTNAME FIRSTNAME MAJOR OPTION-CSC MAJORS ADVISOR
ALFOUZAN HAIFA CSC ZHANG
ALLEN JONATHAN PRE-CSC DEB
ALMANZA LETICIA PRE-CIT ZHANG
AVENT TRAVON CIT-T FUAD
BAILEY BRANDON PRE-CIT BAEK
BARBER DAVID CSC DEB
BENNETT ROBERT CSC-2 JONES
BETHEA JALEN PRE-CSC CALDWELL
BLAKE NIA PRE-CSC DICHEVA
BLAKE TIMOTHY PRE-CSC COMPUTER GRAPHICS ATAY
BODRICK MILES CSC COMPUTER GRAPHICS IRWIN
BOWEN KAMIR CIT-T DICHEVA
BRANCH JOSHUA PRE-CSC ATAY
BROADWAY ELISIA PRE-CIT IRWIN
BROWNRIDGE ZYQUIER PRE-CSC ZHANG
BURTON SAMUEL CSC JONES
BYERS JALEN PRE-CIT BAEK
CHANCE SAMUEL PRE-CSC CALDWELL
CLAPP RICHARD CSC JONES
COE JAMES CSC – T DICHEVA
COLLINS PHILLIP PRE-CSC ZHANG
COLLINS TAYLOR CSC – T FUAD
CORNWELL TREVON CIT IRWIN
DANIELS ANTONIO PRE-CSC DICHEVA
DAVIS DERRICK PRE-CIT BAEK
DAVIS KENNASIA PRE-CIT IRWIN
DAYE KRYSTAL PRE-CSC CALDWELL
DOBBINS KEION PRE-CSC FUAD
DRAGT CONNOR CIT-T ATAY
ESTINFORT MOISE CIT IRWIN
FLORES DE VALGAZ ROGER PRE-CSC BAEK
FOSTER JEFFREY PRE-CSC ZHANG
FRIPP DARRIN PRE-CSC FUAD
FUNCHESS ANTHONY CSC-T IRWIN
GARCIA PANLAQUI BRIXX-JOHN PRE-CSC DICHEVA
GATLIN DARIC PRE-CIT BAEK
GIBBS TONY CSC JONES
GILBERT JOSIAH CSC INFORMATION SECURITY JONES
GLASS BOBBI PRE-CIT CALDWELL
GONZALEZ-MOCTEZUMA GERARDO CSC-T IRWIN
GUIRGUIS MINA CSC-2 JONES
GUZMAN WELLINGTON PRE-CIT DEB
HAMILTON ZAKAYLA PRE-CSC ZHANG
HARRISON NAUTICA CIT DICHEVA
HOLLAND RODERICK PRE-CSC DICHEV
HOLMES BRANDON CSC-Minor DICHEV
HUGHES GREGORY PRE-CSC COMPUTER GRAPHICS DICHEV
IVEY CAMRYN PRE-CSC JONES
JACKSON QUINCY CSC INFORMATION SECURITY DICHEV
JOHNSON ANTWAN CIT JONES
JOHNSON BRIAN PRE-CSC BAEK
JOHNSON BRYANT CSC JONES
JONES NEIL PRE-CSC DEB
JONES QUINTON PRE – CIT ATAY
JOPLIN JOEL PRE-CSC CALDWELL
KILLETT MARQUIS PRE-CSC FUAD
KINCH DARRYL CIT JONES
KING BIANCA PRE-CSC DICHEV
KINGSON WESLEY CIT-T DICHEVA
KOUAME RAYMOND CSC JONES
LANCASTER JOSHUA PRE-CSC DEB
LEWIS NIA PRE-CSC CALDWELL
LIDE CAMERON PRE-CIT ATAY
LITCHARD ALEX CSC-T IRWIN
LOGAN-KELLY ALIYAH CIT JONES
LYNN ANTHONY CSC JONES
MALONE DESHAWN PRE – CIT-T DEB
MANNING NIA PRE-CSC CALDWELL
McAFEE KAYLAH PRE-CIT DICHEVA
MEDINA PABLO PRE-CSC FUAD
MICKLE CHARLES CSC-T IRWIN
MORROW DEJA PRE-CSC INFORMATION SECURITY IRWIN
NOBLE CANDICE CSC ATAY
NORMAN SHAMMOND CSC JONES
OUMAR MAHAMAT CSC-T HIGH PERFORM COMPUTING DICHEVA
OWUSU-ADDO MIMI PRE-CIT CALDWELL
PHILLIPS CHRISTEN PRE-CSC INFORMATION SECURITY ZHANG
PIPPEN QWANDALE CIT ATAY
PRESSLEY NADIA CSC CALDWELL
PRIDGEN ERIC CSC ZHANG
RAIFORD AMBER CIT ZHANG
ROBERTS TYRON CSC INFORMATION SECURITY BAEK
ROBERTSON JOSHUA PRE-CSC DICHEV
RODRIGUEZ-ROMERO DAVID PRE – CIT-T DEB
ROGERS ANTHONY CSC JONES
ROMAN DADRIAN FUAD
SENEGAL JOHN PRE-CSC ATAY
SHOGREEN VANESSA PRE-CSC DEB
SIMMONS SPENCER PRE-CSC BAEK
SMITH TERRENCE PRE – CSC IRWIN
SONKESAK BRANDEEN PRE-CSC DICHEV
SUTTON COURTNEY PRE-CSC ROBOTICS CALDWELL
TAYLOR COLLIN PRE-CSC-T FUAD
TAYLOR DEWAINE PRE-CSC DEB
THOMAS CHRISTIAN PRE-CIT BAEK
THOMAS JONATHAN CSC CALDWELL
THOMAS NICHOLAS PRE-CIT DEB
THOMPSON ZAREK PRE-CSC FUAD
TOUSSAINT SABIAN CIT DICHEV
WALKER JORDAN CIT JONES
WATSON CARLTON PRE-CIT ATAY
WHITAKER KENDRYCK CSC ATAY
WHITE ANTHONY CIT BAEK
WHITESIDE SHIDAY CSC BAEK
WHITLEY DARNELL PRE-CSC FUAD
WHITLOCK BRANDON CSC ZHANG
WHYTE TAVION PRE-CSC DICHEV
WILKINS DEZQUAN CSC JONES
WILLIAMS CURTIS PRE – CIT-T ATAY
WILLIAMS DWIGHT PRE-CIT BAEK
WILLIAMS, III BRUCE PRE-CIT ATAY
WRIGHT MICHAEL CSC ATAY
YEWAYDEMAM HENOCK CSC BAEK
ZAHIR FARIS PRE-CSC DICHEV