Advisor-Advisee Fall 2017 – Spring 2018

LASTNAME FIRSTNAME MAJOR OPTION-CSC MAJORS ADVISOR
ABDUR-RAHEEM AMEENAH CIT CALDWELL
ADAMS FRANKIE CSC BAEK
AKERS DIONNE CSC JONES
ALFOUZAN HAIFA CSC ZHANG
ALLEN CHRIS CSC ECONOMICS JONES
BAKER DARRELL CSC
BARBER DAVID CSC DEB
BELL JUSTIN PRE-CSC
BELTON JAVIS CSC ATAY
BENNETT ROBERT CSC-2 JONES
BIZZELL MARIAH CSC DEB
BLAKE TIMOTHY PRE-CSC ATAY
BLAZAK THOMAS CSC JONES
BODRICK MILES CSC IRWIN
BOLES DYLAN CSC ATAY
BOOKER GABRIEL CIT IRWIN
BOYKIN RICHARD PRE-CSC ATAY
BRADSHAW TRAVES CSC – PRE
BRIDGET LAWRENCE CSC MINOR JONES
BROWN JARED CIT FUAD
BULLINS JOSHUA CSC IRWIN
BURTON SAMUEL CSC JONES
BUTTS JAI CSC – PRE
BYERS JALEN PRE-CIT BAEK
CAINES DANIEL PRE-CSC CALDWELL
CALL AIESSA CIT ZHANG
CARELOCK HAROLD CIT DEB
CARTER JASMINE PRE-CIT DEB
CHANCE SAMUEL PRE-CSC CALDWELL
CLAPP RICHARD CSC JONES
CLAVIJO CARLOS PRE-CSC CALDWELL
COLEY KEYAAD PRE-CSC DEB
COLQUHOUN ERIC PRE-CSC CALDWELL
COLSON DEMARCUS PRE-CSC DEB
COOPER LEAH CSC JONES
COUSINS SEBASTIAN CIT ZHANG
CRUMP JASMINE PRE-CIT DEB
DAVIDSON VINCENT CSC JONES
DAVIS DONQUEL CSC CALDWELL
DEESE ALEXUS PRE-CSC DEB
DOUGLAS KENNETH CIT JONES
EGLESTON DEON CSC GRAPHICS JONES
EVANS JOEL CSC DICHEVA
FIELDS MICHEANGELO CIT JONES
GIBBS TONY CSC JONES
GILBERT JOSIAH CSC CALDWELL
GLENN FREDERICK CSC ZHANG
GRANT LYNDELL CSC FUAD
GUIRGUIS MINA CSC JONES
GWYN TONY CSC DICHEV
HAIRSTON HAVEN PRE-CIT CALDWELL
HAMILTON DESHAWN CSC BAEK
HANES TENISHA CIT-T FUAD
HARRIS ROY CIT DICHEV
HAUSER LISA CIT CALDWELL
HENDERSON JONATHAN CIT JONES
HERNANDEZ OMAR CSC BAEK
HODGE AUSTIN CSC DICHEVA
HOLLAND RODERICK PRE-CSC DICHEV
HOLMES BRANDON CSC DICHEV
HOWZE DARIUS CSC DEB
HUFF SEAN CSC BAEK
HUGHES GREGORY PRE-CSC DICHEV
IVEY CAMRYN PRE-CSC CALDWELL
JACKSON QUINCY CSC DICHEV
JACOBS GABRIELLE CSC – PRE
JENNINGS LATASHA CSC JONES
JOHNSON ANTWAN CIT JONES
JOHNSON BRYANT CSC JONES
JOHNSON JARIS CIT ZHANG
JONES NEIL CSC – PRE
KENNEDY MICHAEL CSC IRWIN
KINCH DARRYL CIT JONES
KING# BIANCA CSC – PRE
KOUAME RAYMOND CSC BAEK
LANCASTER JOSHUA CSC – PRE
LASSITER DESIRE CIT JONES
LEWIS NIA CSC – MINOR CALDWELL
LOGAN-KELLY ALIYAH CSC DEB
LUCKEY DAMON CSC CALDWELL
MAIKOO KRISTOPHER CSC
MARKS LAWRENCE PRE-CSC DICHEV
MARTIN JONATHAN CSC DICHEV
MARTIN QUINTON PRE-CSC DICHEVA
MATHIS GEORGE CSC JONES
McAFEE KAYLAH PRE-CIT DICHEVA
McCOLLUM MARCUS CIT DICHEVA
McCRAY TAYLOR CIT FUAD
McDONALD KEVONTE CIT
MCDOUGALD CHARLES CSC – PRE
McKERNEY DAVID CSC DICHEV
MEDINA PABLO PRE-CSC FUAD
MILES JEREMY CIT DICHEVA
MILTON ELIJAH CSC DICHEV
MILTON JOHN CSC DICHEV
MOCK KAYLAH PRE-CSC FUAD
MORROW DEJA PRE-CSC IRWIN
MURPHY DERRICK CSC FUAD
NELSON JESSICA CSC DEB
NOBLE CANDICE CSC ATAY
NORMAN SHAMMOND CSC IRWIN
NWANGWU CHRISTIAN CIT JONES
OHA VALERIE CSC ZHANG
OUMAR MAHAMAT CSC FRAZIER
PARKER CHRISTOPHER PRE-CSC ZHANG
PHILLIPS CHRISTEN PRE-CSC ZHANG
PIPPEN QWANDALE CIT ATAY
PRESSLEY NADIA CSC CALDWELL
PRIDGEN ERIC CSC ZHANG
RAIFORD AMBER CIT ZHANG
RAMIREZ-HERNANDEZ OMAR CSC IRWIN
ROGERS ANTHONY CSC JONES
ROLLINS EDWARD PRE-CSC JONES
ROSS TERRY CSC DEB
ROY MALIK CSC IRWIN
SENEGAL JOHN PRE-CSC ATAY
SHROPSHIRE VINCENT CSC BUS MGT & GRAPHICS JONES
SKEEN KEVIN PRE-CSC BAEK
SMITH DWAYNE CSC DICHEV
STEVENS KALIN CSC IRWIN
STEVENS# DEONTE’ CSC – PRE
SUTTON COURTNEY PRE-CSC CALDWELL
THOMAS JONATHAN CSC CALDWELL
THOMPSON MARTINE CSC BAEK
THORPE JAMES CIT BAEK
TOUSSAINT# SABIAN CIT – PRE
TOZZI ERIC CIT DICHEV
VANHOOK BRANDON CSC DICHEV
WALKER JORDAN CIT JONES
WALLACE-ONEAL LYSSA CSC INFORMATION SECURITY JONES
WEANQUOI PATRICKSON CSC ZHANG
WHITAKER KENDRYCK CSC ATAY
WHITE ANTHONY CIT BAEK
WHITEHEAD RAESHUN CIT JONES
WHITESIDE SHIDAY CSC BAEK
WHITLEY KEDARIUS CSC BAEK
WHITLOCK BRANDON CSC ZHANG
WHYTE TAVION CSC – PRE
WIDNER ANTHONY CSC DICHEV
WILKINS DEZQUAN CSC ATAY
WILLIAMS ADRIAN CSC CALDWELL
WILLIAMS MADISON CSC IRWIN
WILLIAMS TRAVIS PRE-CSC FUAD
WILLIAMS VASHON CSC JONES
WILLIAM EZAVIER CSC PRE
WILLIAMS TARION CIT – PRE
WILLIAMSON JAYSON CSC – PRE
WILSON KENNEDY CIT-T ATAY
WILSON MYRON CSC BAEK
WINCHESTER JASON CIT FRAZIER
WORMLEY JOSHUA CSC JONES
WRIGHT MICHAEL CSC ATAY
YEWAYDEMAM HENOCK CSC BAEK